Meucci Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm
Nejlepší cena:
349 Kč
Skladem
Popis produktu
Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm
Tohle není zázrak. Kdepak. To je Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm (43 mm, výška 8 mm, váha pouhých 13.8 g) – šperk z chirurgické oceli, který vypadá skvěle a ještě lépe odolává času, vodě...
Zobrazit celý popis →
Meucci Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm
Prohlédněte si Meucci Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.
Kde mají Meucci Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm?
Produkt Meucci Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.
Stručné informace
Další kategorie
Recenze Meucci Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm
Recenze Meucci Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm
Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm
Tohle není zázrak. Kdepak. To je Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm (43 mm, výška 8 mm, váha pouhých 13.8 g) – šperk z chirurgické oceli, který vypadá skvěle a ještě lépe odolává času, vodě i každodennímu nošení.
Materiál, který vydrží vaše každodenní dobrodružství – to je chirurgická ocel. Hypoalergenní a stálobarevný. Každý kus projde kontrolou kvality a na přání může dorazit v dárkové krabičce za 10 Kč.
★★★★★
Krásný šperk, vypadá přesně jako na fotce. Nosím ho denně a pořád drží barvu i lesk. – Markéta Z.
Stačí pár kliknutí a šperk je na cestě k vám. Objednáte před 13. hodinou? Odesíláme ještě tentýž den. Nad 999 Kč doprava zdarma, a pokud by cokoliv, máte 14 dní na vrácení a 30 dní na výměnu.
Proč nakoupit u nás
Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm (43 mm, výška 8 mm, váha pouhých 13.8 g)
Tento šperk si zasloužíte
Chirurgická ocel – nečerná, hypoalergenní, odolná vůči poškrábání
Certifikace kvality nezávislou laboratoří
Dárková krabička za 10 Kč
Doprava zdarma nad 999 Kč
Odesíláme do 24 h a při objednání do 13 h dokonce ten den
Vrácení do 14 dní, výměna do 30 dní
Ideální jako: narozeniny, Vánoce, odměna pro sebe
Potěšte sebe nebo své blízké – objednejte hned!
Produkt Meucci Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm z kategorie Náramky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Brunoshop.cz za cenu 349 Kč.
Parametry Meucci Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm
Meucci Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm má EAN kód 0674005952178
Veškeré další parametry výrobku Meucci Náramek FIGARO S DESTIČKOU 0,7 cm naleznete například na webu Brunoshop.cz
Nejlepší náramky
Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší náramky
Kvalitní náramky
Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní náramky










