Vítejte ve světě dárků


Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l

Nejlepší cena: 840 Kč Skladem

Popis produktu
Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Zobrazit celý popis →

Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l

Prohlédněte si Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l?

Produkt Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Rumy

Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l

840 Kč
Do obchodu
Rumy

Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l


Více informací

Nejlevnější 840 Kč
Nejdražší 840 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie: Rumy
Výrobce: Abuelo
Cena od: 840 Kč

Další kategorie

Recenze Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l

Naše hodnocení

Recenze Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Produkt Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l z kategorie Rumy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Topalkohol.cz za cenu 840 Kč.

Parametry Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l

Objem 0,7 l
Obsah alkoholu 40 %
Země původu Panama
Druh balení karton
Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l má EAN kód 088291120362

Veškeré další parametry výrobku Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l naleznete například na webu Topalkohol.cz

Nejlepší rumy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší rumy

Kvalitní rumy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní rumy

Recenze a hodnocení Abuelo 12 anos 40 % 0,7 l

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: rum, rum akce, rum heffron, rum v akci, rum diplomatico, don papa rum, rum božkov, bumbu rum, rum republica, bílý rum, kraken rum, diplomatico rum, legendario rum, božkov rum, rum legendario, republika rum, republica rum, legionář rum, skleničky na rum, heffron rum, rum legionář, cukr káva limonáda čaj rum bum, rum don papa, karibský rum, wadi rum, akce rum, sklenice na rum, rum republica akce, kubánský rum, kvalitní rum, professore rum, plantation rum, rum republika, rum zacapa,jaký rum do vaječného likéru,rum v akci,značkový rum,znackovy rum,rum akce,kvalitní rum,akce rum,nejlepší rum,nejlepší karibský rum,luxusní rum,rum kvalitní,rum alkohol,rum,40 letý rum,rumy v akci,rum z brambor,alkohol rum,rum legionář,nejdražší rum na světě,bumbu rum lidl,nejlepší bílý rum,nejlepší rum na světě,legendario rum lidl,akce na rum,nejdražší rum,kvalitní rum akce,karibský rum v akci,bacardi rum akce,legendario akce,professore rum akce,kvalitní rum v akci,cena rumu,rum božkov akce,stařený rum,bílý rum v akci,bacardi malina,legionar rum,legionář rum,kakadu alkohol,kubánský rum lidl,rum legendario akce,zlatý rum,kubánský rum legendario,prémiový rum,kvalitní rumy,rum professore akce,rum professore lidl,republica rum akce 0,7,jerkedbysolero,kubánský rum akce,rumy akce,kvalitní rumy v akci,bacardi bílý rum akce,rum havana akce,legendario rum 12,rum reserva ron superior 7 anos,bacardi 151 cena,akce rumy,legendario rum cena,rum 25 let,rum cena,rum z cukrové třtiny,pascas rum cena,bily rum v akci,rum legendario auchan,rum papoušek,bozkov rum v akci,heffron cocoa,rum s papouškem,rum akce 1+1,rum bumbu lidl,vaječný likér s rumem,millionario rum,značkové rumy,bílý rum akce,rhum dzama,karibský rum akce,rum.akce,legendario alkohol,ron diplomático,rum republika akce,professore rum tropic,božkov rum v akci,republica rum akce,akce rum božkov,bumbu rum akce,legendario rum akce,bílý rum cena,výroba rumu z brambor,havana rum akce,rum božkov 1l akce,nejlepší kubánský rum,s čím míchat malibu,rums cz,rum kvalitni,matusalem rum cena,rum druhy,kubánský rum,